Temizlik Hizmetleri

Firmamızın ilk uzmanlık işi olan ticari temizlik servislerini, bu gün on milyon metrekarelere varan referansları ile uluslararası standartlarda uygulama modelleri ile her branştaki tesise büyük bir performans ile tesis hizmetleri sunmaktadır.

 Her tesisin kendine özgü temizlik ihtiyaçlarını inceleme, tespit, planlama, uygulama, ölçümleme ve revize etme çalışmaları ile kalite güvencesi   programı dahilinde KPI ları olan performans hedefli çalışmalara entegre eden firmamız, tesisinize ve tesis kullanıcılarınıza değer katmaktadır.

Yenilikçi hizmet anlayışı ile sağlık tesisleri temizliği, üretim ve sanayi tesisleri temizliği, ofis ve yönetim binaları temizliği, alışveriş merkezleri temizliği, kongre, sinema, tiyatro, stadyumlar, spor kompleksleri temizliği, oto plazalar temizliği, çevre açık alan temizliği, eğitim kurumları temizliği, konaklama tesisleri temizliği, konut ve residences-site temizliği, bina cam temizliği, genel temizlik uygulamaları, temiz oda temizliği, zemin bakım ve temizlik hizmetleri, açılış temizliği ve özel temizlik uygulama hizmetleri, başta olmak üzere tesisinizin türü ve ihtiyacı ne olursa olsun kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda temizlik hizmetlerini firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

 Sektörünüze uygun teknik temizlik sunumu için satış temsilcimiz ile temasa geçiniz öğrenmek istediğiniz her şey bu sunumda olacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Yeşil Temizlik Hizmetleri

Çevrenin gelecek yüzyıllara sağlıklı bir şekilde bırakılması yaşanılır sağlıklı bir çevre ihtiyacı kapsamında başlatılan çalışmalar yasalar ile düzenlenmiş global ölçekte uygulanması için ülkeler bazında ayrı bir önem kazanmıştır.

Bizlerde çevre sağlığı ve güvenliği bilinci sorumluluğu ile ENVIRONMENTAL MANGEMENT SYSTEM sertifikamız yönetimi kapsamında temizlik uygulamalarımızın tamamını yeşil temizlik uygulamalarına entegre etmekteyiz.

Yeşil temizlik uygulamalarımızda kullandığımız kimyasallarımızın Grean seal sertifikalı kimyasallar olması, yardımcı malzemelerimizin doğada kolay çözünebilir standartlarda olması, başta olmak üzere tesislerde karbon ayak izinin azaltılması çalışmalarına entegre uygulamalarımızla yeşil temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Lütfen yeşil temizlik uygulamalarımız için satış temsilcimiz ile temasa geçiniz.