Catering Hizmetleri

FMS SERVİS GRUP Catering” olarak sektörel bilgi birikimimizle müşterilerimizin asıl ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, en üst seviyelerde ve süreklilik içinde tutulurken, temiz iş anlayışımız vazgeçilmez ilkemizdir. Bilgi birikimimiz, sektördeki tecrübemiz, enerjimiz ve coşkumuz bizi diğer yemek şirketlerinden ayıran en önemli farklılığımızdır. Bu farklılıklar için bizi tercih ettiniz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle beraber size en iyi hizmeti ulaştırmak da bizim tek parolamızdır. Bizim sistemimiz son derece sade ve pratik usuller üzerine kurulmuştur, karmaşık halden uzak, sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli bir üretim ve hizmet zinciridir. Temel hedefimiz; en lezzetli ve sağlıklı yemeği, en verimli şekilde ve güler yüzle sunmaktır.

Catering ve Kafeterya hizmetlerimiz   konusunda deneyimli ve sektörün önemli firmaları ile çözüm ortaklığı yapılarak sunulmaktadır.

Catering Hizmetlerimiz , sahip olduğu profesyonel ve uzman yaklaşımı ile;

Yerinde Yemek Üretim ve Hizmet Sunumları

■ Eğitim kurumları (okullar ve üniversiteler),

■ Sağlık kurumları (hastaneler, özel sağlık kuruluşları),

■ İş Merkezleri

■ Fabrikalar

■ Şantiye ve Kamplara yönelik farklı hizmet konseptleri sunmaktadır.

 

Geleneksel yemek sunumlarını modern bir yaşamın parçası haline getiren yenilikçi uygulamaları ile başarılı sonuçlar oluşturmaktadır.

■ Outside Catering Hizmetleri

■ Kokteyl, Davet ve Açılış Organizasyonları

■ Fuar, Kongre, Seminer ve Toplantılar İçin Catering Hizmetleri

■ Özel yemek organizasyonları,

■ Kantin Kafeterya ve Restoran İşletmeciliği

■ Vending hizmetleri

■ Ağırlama - Kahve Kahve ve Toplantıları sırasında Served Snacks

■ Su yönetimi su sebilleri dezenfeksiyonu