YEŞİL TEMİZLİK UYGULAMALARIMIZ

Doğayı ve insanı korumak amacıyla tasarlanmış, çevre dostu içeriği olan ürünlere veya bu ürünlerle gerçekleştirilen temizlik uygulamaları olan yeşil temizlik departmanı tarafından talep edilen müşterilerine sunmaya başladı.

Kullanılan temizlik ürünleri çevre ve insan sağlığına zararsız green seal vb. sertifikalı ürünler ve çevreci yardımcı malzemelerden oluşmaktadır. 

HER YIL HER BİR ÇALIŞANIMIZ İÇİN BİR AĞAÇ EKECEĞİZ

Sosyal sorumluluk projesı kapsamında her yıl her bir FMS çalışanı için ağaç ekmeyi sosyal sorumluluk projesi kapsamına almış olup 2014 yılında da iki bin ağaç ekmeyi planlamıştır.

OKUL TUVALETLERİNE GENEL TEMİZLİK VE HİJYEN HİZMETİ

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hizmet verdiğimiz bölgelerde özellikle şehir merkezi dışında kalan ilçe ve köy okullarının tuvaletlerini belli periyotlarda genel temizlik ve hijyen uygulamaları yaparak, ve bu okullardaki temizlik görevlilerine temizlik uygulamaları eğitimleri vererek küçük öğrencilerimizin bir nebze daha sağlıklı tuvalet kullanmalarına destek oluyoruz.

KAN BAĞIŞI

FMS servis grup olrak 2014 yılında bine yakın çalışan ile KIZILAY KAN MERKEZLERİ ile yapacağı işbirliği ile kan bağışında bulunacağız.

LÖSEV DESTEĞİ

FMS Servis Grup olarak LÖSEV Vakfının ihtiyacı olan hijyen grup malzemeleri Vakfa tesli edilmiştir. Löseve desteklerimiz devam edecektir. 

TÜRK EĞİTİM VAKFI DESTEĞİ

FMS Servis Grup olarak özel günler için çiçek gönderimlerimiz TÜRK EĞİTİM VAKFI üzerinden gönderilerek desteklerimiz devam etmektedir.