İnsan Kaynakları Uygulamaları

Hizmetlerimizin en önemli yapı taşları olan çalışanlarımızı firmamız kurum kültürü ve ilkleri doğrultusunda seçme ve yerleştirme işlemleri yapılmaktadır. Seçilen personeler hizmet türüne bağlı yetkinlik, davranış bilinci, hizmet bilincine uygun olması, sağlık açısından işe uygun pozitif performans hedefli çalışmayı seven takım arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

İşe alım sonrası şirket merkezimizde FMS eğitim deprtmanı tarafından oryantasyon ve mesleki teorik eğitimleri verilerek projelrde görevlendirmesi yapılmaktadır. Sahada göreve başlama sonrası görev iş akış tanımları, iş başı uygulama eğitimleri, müşteri ve tesis bilgilendşrme eğitimleri sahada verilmektedir. Verilen mesleki eğitimler planlı şekilde fms eğitim departmanı tarafından tekrarlanarak süreklilik arz eden bir eğitime tabi tutulmaktadırlar. Çalışma süresince performans yönetimine tabi olan çalışanlarımız performanslarından ötürü özel değer ödülü, terfi olmak üzere gelişimlerine refakat edilerek şirketimiz yönetim kadrosunda kariyer planlamasına dahil edilmektedirler.

Çalışanlarımızın ücretlendirme, çalışma saatleri, tatil günleri vb yasal hakları yasalara uygun bir şekile gerçekleşmekte legaliteden ve insan hakları evrensel beyannemesıne saygı ve uyumluluk çerçevesinde yürütülmektedir.

Çalışanlarımıza işyerlerinde mutlu olarak çalışmaları işlerini kendi işleri gibi hissettirmek ve yaşatmak için çalışanlarımız ile sürekli iletişim toplantıları ve iletişim portalımız üzerinden iletişim çalışmalrı gerçekleştirerek iş yerinde mobing başta olmak üzere rahatsızlık verici her türlü uygulama ve davranışın önüne geçmek için ciddi çabalar sarf etmeteyiz. Şirketimiz çalışanları için iş yerinde mobinge mauruz kalmaları halinde bu durumu ıhbar edecek FMS MOBING İHBAR HATTI tesis edilmiş ve kullanılmaktadır.