PEST Kontrol Hizmetleri

Tesislerimize ait tüm bölümleri çevre zararlılarının vermiş olduğu zararlar nedeni ile gerek sağlık açısından ve ekonomik açıdan ciddi zararlar görmektedir. Tesis çalışanlarınızın sağlığı, tesisimizdeki demirbaş, ürünler ve tesislerinizde üretimi yapılan ürünlerin güvenilirliği açısından zararlılar ile mücadele hayatımız boyunca kaçınılmaz olmuştur.

Firmamız, Pest Control Konusunda akademik kariyerli yönetici ve sertifikalı teknisyenleri ile Tesisinize ait zararlılar ile mücadelesinde hizmet vermektedir. Ege bölgesi, İçanadolu bölgesi Akdeniz bölgesi, Güneydoğu ve Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz bölgelesinde hızlı ve çözüm üreten ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Kullandığımız tüm kimyasal ilaçlar ve ekipmanlar Dünya sağlık örgütü onaylı (WHO) ve ülkemiz sağlık bakanlığı izni ile ithal edilen ve üretilen ürünlerden oluşmakta olup sizlere güvenilir ve çevreye saygılı hizmet sunulması amaçlanmıştır.

Yapılan çalışmalarımız sürekli raporlamalar ile sizlerle paylaşılarak hizmet kalitesi gözlemlenerek süreklik içinde geliştirilecektir.

Hizmet kapsamımız içinde sizlere ekonomik, kaliteli ve hızlı hizmet sunma anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.